Nová éra v designu sportovních trofejí

V našem světě, kde se stále více obracíme k udržitelným a eco-friendly řešením, je dřevo materiálem, který si rychle získává své místo ve světle reflektorů. Kdo by si to byl pomyslel? Dřevo mění hru i v oblasti sportovních trofejí a medailí. 
A my v naší firmě, která je předním výrobcem dřevěných trofejí a medailí, jsme nadšeni, že můžeme být součástí této revoluce.

Historie trofejí a medailí.

Dřevo není první materiál, na který byste pomysleli, když se řekne 'trofeje' nebo 'medaile'. Pravda je taková, že tradiční zlaté, stříbrné a bronzové ocenění máme hluboko zakořeněné v naší mysli. Avšak jak se vyvíjí naše společnost, tak se mění i naše preference. A dřevo, jako ekologicky šetrný a udržitelný materiál, nabízí novou perspektivu, kterou mnoho organizátorů sportovních událostí začíná objevovat a cenit.

Proč přechod na dřevěné trofeje a medaile?

Když uvažujeme o dřevě jako materiálu pro trofeje a medaile, musíme vzít v úvahu několik faktorů. Předně, dřevo je obnovitelný zdroj. Jeho využití nám umožňuje minimalizovat naši uhlíkovou stopu a postarat se o naši planetu. Ale dřevo je také esteticky přitažlivé. Jeho přirozená textura a variabilita barev nám umožňují vytvářet jedinečné a osobité trofeje a medaile. A to ani nezmiňujeme skutečnost, že dřevo je vysoce odolné a dlouhodobě trvanlivé. Dřevěná trofej nebo medaile je ocenění, které může sportovec hrdě vystavovat po celá léta.

Jak dřevo mění design trofejí a medailí?

S dřevem se otevírají nové možnosti v designu sportovních ocenění. Ať už hledáte něco minimalistického nebo naopak extravagantního, dřevo umožňuje vše. Každý kousek dřeva je unikátní, což znamená, že každá trofej nebo medaile z něj vyrobená je rovněž jedinečná. A díky našim zkušeným grafikům můžeme vytvářet ocenění, která reflektují specifickou atmosféru a charakter dané sportovní události. Můžeme pracovat s tvarem, barvou a celkovým designem přesně podle požadavků zákazníka.

Příklady z praxe...

Na olympijských hrách v Tokiu 2020 byly medaile vyrobeny z japonského dřeva. Toto rozhodnutí se setkalo s velmi pozitivními ohlasy a stalo se inspirací pro mnohé další organizátory sportovních událostí. I když naše firma nebyla zodpovědná za výrobu těchto konkrétních medailí, jsme hrdí na to, že také vyrábíme dřevěné trofeje a medaile, které jsou atraktivní a kvalitní.

Proč vybrat naše dřevěné trofeje a medaile?

Výběr dodavatele sportovních ocenění je důležitý krok. V naší firmě jsme si vědomi toho, jak důležitý je pro vás tento moment. A proto jsme se zavázali k udržitelnosti a etickému původu dřeva, které používáme. Kromě toho nabízíme možnost personalizace, která umožňuje vytvářet jedinečné trofeje a medaile, které jsou opravdu odrazem vašeho sportovního eventu. Navíc se pyšníme velmi rychlou výrobou. Pokud potřebujete trofeje opravdu rychle, budeme se snažit Vám to splnit. A když to opravdu nepůjde, tak se to dozvíte hned. Žádné plané sliby, abyste se jako organizátor dostal do potíží.

Jsme na Vás připraveni!

Dřevěné trofeje a medaile jsou více než jen trend, jsou symbolem naší doby. Jsou jedinečné, udržitelné a esteticky přitažlivé. A naše firma je připravena poskytnout vám nejlepší služby na trhu, aby vaše sportovní událost byla nezapomenutelná. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžeme společně přejít na dřevo. Začněte nyní a objevte kouzlo dřeva ve světě sportovních ocenění s námi.
 

Cenová nabídka ještě dnes!

Napište nám na poptavky@hooray.cz a ještě dnes Vám zpracujeme případnou nabídku realizace.