Zvlhčovač
Detailní popis produktu
Bambusový stolní zvlhčovač vzduchu s LED světlem. Včetně USB napájecího kabelu. Objem nádržky: 250 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Obsah | 250 ml |
| Rozměr | ø90×122 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×Micro USB |
| Hmotnost | 283 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5996425731771 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



