Sada tužek
Detailní popis produktu
6dílná sada pastelek z černého dřeva v černé krabičce z papíru.
Technické parametry
| Materiály | Dřevo, Papír |
| Rozměr | 45×90×9 mm |
| Typ pera | Tužka |
| Ořezaná | Ano |
| Délka psaní | 300 mm |
| Stupeň tužky | HB |
| Rozměr náplně | 2.6 mm |
| Hmotnost | 16 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Voskovky & Pastelky |
|---|---|
| EAN: | 5996425898832 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



