Nellery 12 sada tužek
Detailní popis produktu
12dílná sada pastelek z černého dřeva v kulatém černém pouzdře z kartonu s plastovým ořezávátkem.
Technické parametry
| Materiály | Dřevo, Plast, Karton |
| Rozměr | ø35×103 mm |
| Typ pera | Tužka |
| Ořezaná | Ano |
| Délka psaní | 300 mm |
| Stupeň tužky | HB |
| Rozměr náplně | 2.6 mm |
| Hmotnost | 45 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Voskovky & Pastelky |
|---|---|
| EAN: | 5996425898825 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



