Rainjoy duhový deštník
Detailní popis produktu
Velký automatický větruodolný deštník s 16 duhovými panely. S dřevěnou rukojetí, kovovým rámem a žebry ze skelných vláken. 190T pongee.
🌿
Dřevo & Kov & Sklolaminát & 190T pongee
Materiály
✨
16 panel
Panely deštníku
📏
ø1200×940 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Dřevo, Kov, Sklolaminát, 190T pongee |
| Rozměr | ø1200×940 mm |
| Panely deštníku | 16 panel |
| Mechanika deštníků | Automatický (otevření) |
| Deštník - větruodolný | Ano |
| Délka složeného deštníku | 950 mm |
| Hmotnost | 600 g |
| Barva | vícebarevná |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velké deštníky |
|---|---|
| EAN: | 5996425932109 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



