Monoli školní sada
Detailní popis produktu
Školní sada, 5 dílů v kartonové krabičce. Obsahuje: kuličkové pero z recyklovaného papíru s modrou náplní, mechanickou tužku, pravítko, ořezávátko a gumu.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný papír, Plast, Dřevo |
| Rozměr | 45×177×15 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 35 g |
| Barva | červená, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tužky |
|---|---|
| EAN: | 5996425109242 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



