Icatu XL termo hrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný vakuově izolovaný termo hrnek z recyklované nerezové oceli s bambusovým dnem a AS plastovým víčkem na pití. 600 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaná nerezová ocel, Bambus, Plast |
| Obsah | 600 ml |
| Rozměr | ø87×180 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vakuová izolace |
| Mytí v myčce | Ne |
| Časová výdrž horké izolace | 9 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 13 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 276 g |
| Barva | tmavě šedá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425813798 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



