Sesboo termo hrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný termo hrnek z recyklované nerezové oceli s bambusovým víčkem, 300 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaná nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 300 ml |
| Rozměr | ø78×102 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vzduchová izolace |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Časová výdrž horké izolace | 4 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 6 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Odolné proti polití |
| Hmotnost | 186 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425815716 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



