Omern termo hrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný termo hrnek z nerezové oceli a bambusu s plastovým víčkem na pití. 300 ml.
Technické parametry
| Materiály | Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 300 ml |
| Rozměr | ø80×105 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vakuová izolace |
| Mytí v myčce | Ne |
| Časová výdrž horké izolace | 3 óra |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Časová výdrž studené izolace | 6 óra |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Odolné proti polití |
| Hmotnost | 120 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425592167 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



