Skleněný termohrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný termohrnek z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, 320 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus |
| Obsah | 320 ml |
| Rozměr | ø83×115 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 220 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425601104 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



