Waffee RSS cestovní hrnek
Detailní popis produktu
Jednostěnný cestovní hrnek z recyklované nerezové oceli s úchopem z ořechového dřeva, plastovým víčkem a brčkem z recyklované nerezové oceli. 260 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaná nerezová ocel, Dřevo, Plast, Recyklovaná nerezová ocel |
| Obsah | 260 ml |
| Rozměr | ø80×90 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 90 g |
| Barva | zelená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425912910 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



