Rewoo termo hrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný termo hrnek z recyklované nerezové oceli s dřevěným uchem. 350 ml.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaná nerezová ocel, Dřevo |
| Obsah | 350 ml |
| Rozměr | ø88×85 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 195 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425896623 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



