Dellio termo hrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný termo hrnek izolovaný PP plastem s víčkem na pití a bambusovým dnem, 260 ml.
Technické parametry
| Materiály | Plast (PP), Bambus |
| Obsah | 260 ml |
| Rozměr | ø85×120 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Odolné proti polití |
| Hmotnost | 96 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo hrnky & kelímky |
|---|---|
| EAN: | 5996425895282 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



