Bezdrátová sluchátka
Detailní popis produktu
Bezdrátová sluchátka s bambusovým dekorem a vestavěnou dobíjecí baterií. S funkcí hands-free volání a přehrávání MP3 z micro SD. Včetně 3,5 mm audio konektoru Jack a nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Plast, Bambus |
| Rozměr | 175×205×90 mm |
| Funkce FM rádia | Ano |
| Kapacita baterie | 200 mAh |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Micro SD MP3 playback | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×Micro USB |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| 3,5 mm audio jack připojení | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 215 g |
| Barva | bílá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| EAN: | 5996425355328 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



