Rabsody bezdrátová sluchátka
Detailní popis produktu
Skutečně bezdrátová stereofonní sluchátka (TWS) s bambusovou vložkou a funkcí hands-free volání. V nabíjecím pouzdře z recyklovaného ABS plastu s bambusovou vložkou. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Recyklovaný ABS |
| Rozměr | 83×83×21 mm |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Počet USB portů | 1 |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×USB-C |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | bílá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| EAN: | 5996425749905 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



