Calliope keramický hrnek
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní keramický hrnek s bambusovým víčkem. S matnou vnější a lesklou vnitřní povrchovou úpravou. 240 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Bambus |
| Obsah | 240 ml |
| Rozměr | ø78×85 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 222 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky |
|---|---|
| EAN: | 5996425870722 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



