Tokol skleněná láhev
Detailní popis produktu
Skleněná láhev s bambusovým uzávěrem a plstěným obalem RPET, 500 ml. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus, Recyklovaná PET plsť |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | ø64×230 mm |
| Štítek | Se štítkem |
| Hmotnost | 287 g |
| Barva | tmavě šedá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425791218 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



