Cloody skleněná láhev
Detailní popis produktu
Láhev z matného skla s bambusovým uzávěrem, 500 ml. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | ø63×225 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 270 g |
| Barva | zelená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425780106 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



