Korpok skleněná láhev
Detailní popis produktu
Skleněná láhev s polyesterovým pouzdrem přírodní barvy, bambusovým víčkem a popruhem na přenášení, 500 ml. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus, Polyester |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | ø63×225 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 283 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425384366 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



