Lobamba skleněná láhev
Detailní popis produktu
Skleněná láhev s bambusovým víčkem, 430 ml. V dárkové krabičce. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus |
| Obsah | 430 ml |
| Rozměr | ø63×189 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 300 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425234036 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



