Locamb skleněná láhev
Detailní popis produktu
Skleněná láhev s bambusovým víčkem a bílým neoprenovým obalem, 530 ml. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Sklo, Bambus, Neopren |
| Obsah | 530 ml |
| Rozměr | ø63×222 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 360 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425356370 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



