Mocaboo skleněná sada šálků na espresso
Detailní popis produktu
Sada šálků na espresso z borosilikátového skla s dvojitou stěnou, 2 ks šálků a bambusovými podšálky, 90 ml. V krabičce ze sulfátového papíru.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus |
| Obsah | 90 ml |
| Rozměr | 185×85×80 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Hmotnost | 270 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šálky na kávu |
|---|---|
| EAN: | 5996425601128 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



