SolBeat solární bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor z bambusu s polyesterovou síťovinou RPET, vestavěnou solární nabíječkou, popruhem na nošení a dobíjecí baterií (300 mAh). Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Recyklovaný PET polyester |
| Rozměr | 98×62×23 mm |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Solární zařízení | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.3 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | černá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425915157 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



