RalooBeat bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor z recyklovaného hliníku s bambusovou základnou. S funkcí hands-free volání a vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB.
🌿
Recyklovaný hliník & Bambus
Materiály
✨
Ano
USB s nabíjením
📏
ø68×55 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus |
| Rozměr | ø68×55 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Výstup na reproduktor | 3 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 190 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425784227 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



