RalooBeat bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor z recyklovaného hliníku s bambusovou základnou. S funkcí hands-free volání a vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus |
| Rozměr | ø68×55 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Výstup na reproduktor | 3 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 190 g |
| Barva | modrá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425784210 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



