Lumifi nabíječka bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v pouzdře z recyklovaného ABS potaženém tkaninou RPET s LED světlem ve spodní části a bezdrátovou rychlonabíječkou s bambusovou deskou (15 W) v horní části. S koženým řemínkem na přenášení z PU kůže, funkcí hands-free volání a vestavěnou dobíjecí baterií (1200 mAh). Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaná PET, Recyklovaný ABS, Bambus, PU kůže |
| Rozměr | ø110×86 mm |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Výstup na reproduktor | 5 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.3 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 300 g |
| Barva | šedá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425784586 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



