Lombo bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v pouzdře z bambusu a ABS plastu s funkcí hands-free volání a vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Plast (ABS) |
| Rozměr | 70×70×37 mm |
| Počet USB portů | 1 |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Výstup na reproduktor | 3 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 110 g |
| Barva | černá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425750239 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



