Bezdrátový reproduktor RABS
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v pouzdře z recyklovaného ABS a bambusu s kovovou síťovinou a dobíjecí baterií (300 mAh). S funkcí handsfree hovorů a přehrávání MP3 z micro SD karty. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný ABS, Kov, Bambus |
| Rozměr | ø60×50 mm |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Micro SD MP3 playback | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.3 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 130 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425915188 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



