Corbofi bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v pouzdře z recyklovaného hliníku s bambusovou síťovinou a základnou z přírodního korku. S dobíjecí baterií (400 mAh). Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus, Korek |
| Rozměr | ø70×59 mm |
| Kapacita baterie | 400 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 200 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425914723 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



