Lightbeat bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor z recyklovaného ABS plastu a bambusového pouzdra s vícebarevným LED světlem ve spodní části. S popruhem na přenášení a vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný ABS, Bambus |
| Rozměr | ø74×77 mm |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Výstup na reproduktor | 3 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 172 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425811398 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



