Bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v bambusovém pouzdře s gumovou spodní částí a vestavěnou dobíjecí baterií. S funkcí přehrávače micro SD. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Plast (ABS), Guma |
| Rozměr | 60×60×50 mm |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Výstup na reproduktor | 3 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Hmotnost | 148 g |
| Barva | přírodní, černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425600480 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



