Bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v bambusovém pouzdře s funkcí hands-free volání, FM rádiem a vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | ø72×43 mm |
| Funkce FM rádia | Ano |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Micro SD MP3 playback | Ano |
| Výstup na reproduktor | 3 W |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×Micro USB |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V4.2 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 150 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5996425231745 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



