Vánoční skleněný termohrnek
Detailní popis produktu
Dvoustěnný termohrnek z borosilikátového skla s vánočním motivem vloček a bambusovým víčkem, 310 ml. V krabičce z kraftového papíru.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus |
| Obsah | 310 ml |
| Rozměr | ø83×131 mm |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 181 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425916123 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



