Termo hrnek
Detailní popis produktu
Bambusem pokrytý, dvoustěnný recyklovaný nerezový izolovaný termo hrnek s PP víčkem na pití, 300 ml.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Recyklovaná nerezová ocel, Plast (PP) |
| Obsah | 350 ml |
| Rozměr | ø80×105 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vzduchová izolace |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Odolné proti polití |
| Hmotnost | 120 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425897767 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



