Skleněná termo láhev
Detailní popis produktu
Dvoustěnná, izolovaná láhev z borosilikátového skla s čajovým spařovačem a bambusovým víčkem. 420 ml.
Technické parametry
| Materiály | Borosilikátové sklo, Bambus |
| Obsah | 420 ml |
| Rozměr | ø72×235 mm |
| Typ stěny | Dvoustěnný |
| Typ izolace | Vzduchová izolace |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano - bez příslušenství |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 496 g |
| Barva | průhledná, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425587590 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



