Salomaa vánoční hrnek
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní keramický hrnek s bambusovým táckem a vánočním designem, 370 ml. V kraftové papírové krabici.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Bambus |
| Obsah | 370 ml |
| Rozměr | ø92×95 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ano |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ano |
| Hmotnost | 403 g |
| Barva | červená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425781998 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



