Trexa poznámkový blok s magnetkou
Detailní popis produktu
Poznámkový blok s magnetkou se 40 prázdnými listy a figurkou vánočního stromku nahoře. Včetně mini dřevěné tužky.
Technické parametry
| Materiály | Papír, Dřevo, Magnet |
| Rozměr | 95×202 mm |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Typ listů v bloku | Čisté listy |
| Hmotnost | 50 g |
| Barva | zelená |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425738305 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



