Čajová souprava
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní keramická čajová sada s matným povrchem a bambusovým servírovacím podnosem. Včetně konvice na čaj (500 ml) s víkem z nerezové oceli a sítkem na čaj a dvou šálků (150 ml). V krabičce z kraftového papíru.
Technické parametry
| Materiály | Keramika, Nerezová ocel, Bambus |
| Obsah | 500 ml |
| Rozměr | 195×105×165 mm |
| Mytí v myčce | Ano |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 1033 g |
| Barva | bílá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425918110 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



