Bezdrátový reproduktor
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor z recyklovaného hliníku s bambusovou síťovinou a popruhem z PU kůže. S vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus, PU kůže |
| Rozměr | ø68×35 mm |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 180 g |
| Barva | stříbrná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425837985 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



