Bezdrátový reproduktor PLA
Detailní popis produktu
Bezdrátový reproduktor v plastovém a bambusovém pouzdře z PLA. S funkcí hands-free volání a vestavěnou dobíjecí baterií. Včetně nabíjecího kabelu USB. Plastové části jsou ze 100% kompostovatelného PLA.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, PLA |
| Rozměr | 65×65×52 mm |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×Micro USB |
| Funkce handsfree volání | Ano |
| Typ bezdrátového připojení | V5.0 |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 158 g |
| Barva | bílá, přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní předměty |
|---|---|
| EAN: | 5996425732655 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



