Psací sada
Detailní popis produktu
Elegantní sada kovového kuličkového pera a rolleru s tělem v růžovém dřevu. V dárkové krabičce z PU kůže a s modrou náplní. Značkový produkt André Philippe.
Technické parametry
| Materiály | Kov, Dřevo |
| Rozměr | 193×93×42 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero, Roller |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 0.7 mm |
| Hmotnost | 264 g |
| Barva | černá, hnědá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací sady |
|---|---|
| EAN: | 5996425583677 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



