Nawodu dřevěná sada par
Detailní popis produktu
Dřevěná sada per s kuličkovým perem a rollerem v dárkové krabičce. S modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Dřevo |
| Rozměr | 170×53×23 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero, Roller |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 144 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací sady |
|---|---|
| EAN: | 5996425374411 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



