Speyside sada skleniček na whisky
Detailní popis produktu
Luxusní whisky set v dárkové krabičce z bambusu. Obsahuje 2 sklenice na whisky (250 ml), 8 opakovaně použitelných kamenných kostek ledu s úložným pouzdrem a nerezové kleště.
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Sklo, Nerezová ocel |
| Obsah | 250 ml |
| Rozměr | 235×188×100 mm |
| Mytí v myčce | Ano - bez příslušenství |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 1550 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na koktail |
|---|---|
| EAN: | 5996425737063 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



