Ralubo Tube power banka
Detailní popis produktu
Power banka z recyklovaného hliníku a bambusu s baterií 2600 mAh. S 1 portem USB a 1 portem USB-C pro nabíječku. Vstupní port USB-C. Včetně USB nabíjecího kabelu.
🌿
Recyklovaný hliník & Bambus
Materiály
🔋
2600 mAh
Kapacita baterie
📏
ø32×110 mm
Rozměr
Specifikace
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus |
| Rozměr | ø32×110 mm |
| Kapacita baterie | 2600 mAh |
| Počet USB portů | 2 |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×USB-C |
| Hmotnost | 129 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Proč nakoupit u HOORAY?
💛
Pečlivost jako od babičky
Věříme, že dárek má potěšit. Každou objednávku připravujeme s péčí, aby dorazila v pořádku.
🎁
Odborný výběr produktů
Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem. Prodáváme jen to, za co se nemusíme stydět.
💬
Jsme tu pro vás
Máte otázku? Napište nám. Nejsme anonymní sklad — ozveme se a poradíme.
🇨🇿
Česká firma, reální lidé
Nejsme anonymní sklad. Jsme HOORAY — napište nám, ozveme se do druhého dne.
Jsme HOORAY a myslíme to vážně. Už 8 let vyrábíme a prodáváme dárky a reklamní předměty, za jejichž kvalitu ručíme vlastním jménem. Každý produkt v naší nabídce prošel naším výběrem — protože nám záleží na tom, co k vám pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banky |
|---|---|
| EAN: | 5996425900276 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



