Ralubo Five power banka
Detailní popis produktu
Power banka z recyklovaného hliníku a bambusu s baterií 5000 mAh. S 1 portem USB a 1 portem USB-C pro nabíječku. Vstupní port USB-C. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný hliník, Bambus |
| Rozměr | 68×137×10 mm |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Počet USB portů | 2 |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×USB-C |
| Hmotnost | 118 g |
| Barva | černá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banky |
|---|---|
| EAN: | 5996425900252 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



