Power banka
Detailní popis produktu
Bambusová USB power banka s 8000 mAh baterií a vestavěnou solární nabíječkou. Powerbanku lze nabíjet přes USB-C a micro USB porty. Včetně USB nabíjecího kabelu.
Technické parametry
| Materiály | Bambus |
| Rozměr | 155×74×20 mm |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Počet USB portů | 2 |
| USB s nabíjením | Ano |
| Včetně USB kabelu | Ano |
| Solární zařízení | Ano |
| Nabíjecí porty - vstup | 1×Micro USB, 1×USB-C |
| Nabíjecí porty - výstup | 2×USB |
| Vestavěná dobíjecí baterie | Ano |
| Hmotnost | 240 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banky |
|---|---|
| EAN: | 5996425619543 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



