Matsu stojánek na mobil s bločkem
Detailní popis produktu
Bambusový stojánek na mobilní telefon se 125 listy poznámkového bloku z recyklovaného kraftového papíru (75x75 mm).
Technické parametry
| Materiály | Bambus, Recyklovaný papír |
| Rozměr | 90×120×20 mm |
| Gramáž papíru | 70 g/m2 |
| Hmotnost | 139 g |
| Barva | přírodní |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra na mobil & Stojánky |
|---|---|
| EAN: | 5996425807063 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



