Trilloo tritanová láhev
Detailní popis produktu
Tritanová láhev s nerezovým dnem a víčkem s bambusovou vložkou. 800 ml. Bez BPA. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Plast, Bambus, Nerezová ocel |
| Obsah | 800 ml |
| Rozměr | ø72×270 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Nepropustné / Odolné proti polití | Nepropustné |
| Hmotnost | 139 g |
| Barva | tmavě šedá |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425600558 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



