Famboo RPET láhev
Detailní popis produktu
RPET láhev s bambusovým uzávěrem, 600 ml. Bez BPA. Nevhodné pro sycené nápoje.
Technické parametry
| Materiály | Recyklovaný PET polyester, Bambus |
| Obsah | 600 ml |
| Rozměr | ø70×208 mm |
| Typ stěny | Jednostěnný |
| Mytí v myčce | Ne |
| Použití v mikrovlnné troubě | Ne |
| Hmotnost | 88 g |
| Barva | přírodní, průhledná |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové láhve |
|---|---|
| EAN: | 5996425592075 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



