Kuličkové pero, kohout
Detailní popis produktu
Dřevěné kuličkové pero s barevnou hlavičkou zvířátka, s modrou náplní.
Technické parametry
| Materiály | Dřevo |
| Shape | liška |
| Rozměr | ø13×110 mm |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva náplně | Modrá |
| Rozměr náplně | 1 mm |
| Hmotnost | 16 g |
| Barva | béžová |
| Země původu | CN |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pera & Tužky pro děti |
|---|---|
| EAN: | 5996425308553 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



